Αγαπητοί Συνάδελφοι
Σας υπενθυμίζουμε την 4η Επιστημονική Εκδήλωση για την περίοδο 2015-16, της Συνεχούς Χειρουργικής Μετεκπαιδεύσεως που διοργανώνει η Χειρουργική Εταιρεία Βορείου Ελλάδος το Σάββατο 20 Φεβρουαρίου 2016 και την Κυριακή 21 Φεβρουαρίου 2016, στο Κτήριο Κτηνιατρικής Σχολής Θεσσαλονίκης που βρίσκεται Στ.Βουτυρά 11, Περιοχή Π. Σιδηροδρομικού Σταθμού.
Με ιδιαίτερη εκτίμηση
Ευθύμιος Χατζηθεόκλητος
Πρόεδρος Χειρουργικής Εταιρείας Βορείου Ελλάδος